+48 71 321 19 06 info@otus.pl

Wynajem i dzierżawa kserokopiarek Wrocław

Zakup urządzenia drukującego to dopiero wierzchołek góry lodowej kosztów ponoszonych na druk w firmie. Opłaty za usługi serwisowe, zakup części eksploatacyjnych, tonerów, przestoje w pracy spowodowane awariami to tylko niektóre czynniki wpływające na podniesienie ceny wydruku.

Jak to działa ?

Dzierżawa drukarek lub kserokopiarek umożliwia korzystanie z urządzenia bez konieczności jego zakupu. Rozliczenie jest na podstawie wydrukowanych stron. W cenie wynajmu zawarte są wszystkie materiały eksploatacyjne, serwis i przeglądy. Po Twojej stronie jest papier, prąd i opłata za wydruki. W ofercie posiadamy urządzenia takich firm jak HP oraz Konica Minolta. Dzięki temu z pewnością znajdziesz sprzęt odpowiadający Twoim potrzebą i wymaganiom. Oszczędzaj czas i wynajmij korzystne cenowo,  wydajne i niezawodne urządzenia jak np HP M4345 lub Konica Minolta Bizhub C360 robiące wspaniałe wydruki kolorowe. Koszty wydruku zaczynają się już od 2 gr za stronę.

Dlaczego warto wybrać dzierżawę w Otus ?

Siedziba Otus mieści się we Wrocławiu jednak zapewniamy kompleksowy wynajem drukarek i ksero dla firm ogólnopolskich w takich miastach jak : Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Łódź, Kraków, Rzeszów, Katowice, Poznań. Wyposażamy firmy rozpoczynające działalność od małych drukarek biurkowych do dużych kserokopiarek skanujących do 70 stron na minutę.  Brak ukrytych kosztów i proste zasady czyni naszą ofertę wyjątkową. Nie musisz podpisywać skomplikowanej umowy leasingowej – nasza umowa ma 3 strony.

Skorzystaj z wynajmu i poświęć swój czas na to co najważniejsze dla Twojej firmy !

Korzyści płynące z wynajmu

Pełna opieka serwisowa

– wszelkie naprawy i wymiana części wykonywane są w ramach opłaty abonamentowej. Gwarancja sprawności urządzenia i czasu reakcji (SLA) w przypadku awarii.

Dostęp do wydajnego urządzenia

– możliwość użytkowania zaawansowanego urządzenia bez konieczności jego zakupu.

Skalowalność kosztów

– w przypadku szybkiego rozwoju firmy wydatki inwestycyjne są często trudne do zaplanowania. Wybór urządzenia które dziś zaspokaja nasze potrzeby może się okazać niewystarczający w przyszłości. W przypadku wybrania wynajmu istnieje możliwość wymiany urządzenia na bardziej zaawansowane bez ponoszenia kosztów z tym związanych.

Oszczędności finansowe

-korzyści płynące z drukowania na obu stronach, niski pobór prądu, brak czekania na wydruk.

Lepsze planowanie wydatków

– mając z góry określony koszt wynajmu, łatwo policzymy koszt kopii . Nie musimy się obawiać awarii i wzrostu kosztu w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na drukowanie.

Wsparcie

– zapewniamy przeszkolenie personelu w obsłudze urządzenia   oraz telefoniczne wsparcie w trakcie trwania umowy wynajmu.W swojej ofercie posiadamy urządzenia takich firma jak:

 

Niezawodny sprzęt w Twoim biurze

Umowy CPC - cost per copy – koszt wydrukowanej strony

W ramach umowy dzierżawy dokonywane są wszelkie czynności serwisowe niezbędne do zachowania ciągłości pracy urządzenia, zarówno planowane (tj. przeglądy, konserwacje), czy naprawy urządzenia w przypadku awarii. W tym przypadku jednak, opłaty nie są pobierane przy każdej wizycie. Obsługa serwisowa jest bowiem rozliczana w postaci comiesięcznego, stałego czynszu, uzależnionego od ilości kopii wykonywanych miesięcznie przez użytkownika. Opłata ustalana jest jako koszt pojedynczego wydruku dla danego urządzenia. Może również zawierać koszty materiałów eksploatacyjnych.
Czytaj więcej

Chcesz poznać szczegóły oferty ?

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego planu usług dla
Twojej firmy  ? Napisz - odezwiemy się i dobierzemy najlepszą usługę.

13 + 12 =