+48 71 321 19 06 info@otus.pl

Płać tylko za strony które wydrukujesz

Usługa Selfprint jest unikalnym na polskim rynku rozwiązaniem, w którym miesięczna opłata za wynajem urządzenia drukującego uzależniona jest od ilości wydrukowanych stron. Brak opłat za zakupu urządzenia, tonerów, części zamiennych , płacenia za serwis i materiały eksploatacyjne. Po Twojej stronie jest papier, prąd i opłata za wydruki. W ofercie posiadamy urządzenia takich firm jak HP oraz Konica Minolta. Dzięki temu z pewnością znajdziesz sprzęt odpowiadający Twoim potrzebą i wymaganiom.  Dopasuj urządzenie do swoich potrzeb wymieniając je na inne w trakcje trwania umowy.

Wybierz urządzenie które już jutro może być w Twojej firmie:

drukarka biurkowa

od 3 gr / stronę

urządzenie wielofunkcyjne

od 2 gr za stronę

kserokopiarka A4/A3

od 2 gr za stronę


 

Rozliczenie kosztów – prosta umowa

Rozliczenie kosztów za wydruki nigdy nie było tak łatwe. Na fakturze znajdziesz dokładne rozliczenie wydruków  i będziesz dokładnie wiedział ile dana drukarka wydrukowała i jaki był to koszt. Nie zaskoczą Cię nagłe awarie lub nieprzewidziane koszty eksploatacji. Zapłacisz za tyle stron ile wydrukujesz. 


 

Dlaczego warto wybrać współpracę z Otus ?

Siedziba Otus mieści się we Wrocławiu jednak zapewniamy kompleksowy wynajem drukarek i ksero dla firm ogólnopolskich w takich miastach jak : Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Łódź, Kraków, Rzeszów, Katowice, Poznań. Wyposażamy firmy rozpoczynające działalność od małych drukarek biurkowych do dużych kserokopiarek skanujących do 70 stron na minutę.  Brak ukrytych kosztów i proste zasady czyni naszą ofertę wyjątkową. Nie musisz podpisywać skomplikowanej umowy leasingowej – nasza umowa ma 3 strony.

Skorzystaj z naszych usług i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Umów się na spotkanie

2 + 11 =