HP Laserjet Enterprise 500 MFP M525dn (CF116A)

HP Laserjet Enterprise 500 MFP M525dn

Czarno białe urządzenie wieofunkcyjne, drukujące i kserujące do formatu A4. Kolorowy skaner zapisze dokumenty bezpośrednio na serwerze lub wyśle email bez użycia komputera. Kserowanie dzięki automatycznemu podajnikowi ADF staje się przyjemnością. Małe gabaryty sprawią, że jest to jedne z najmniejszych urządzeń z tak zaawansowanymi funkcjami. Funkcja AirPrint oraz  Google Print.

Dane techniczne

 

Prędkość druku : do 40 stron / min
Obciążenie miesięczne : do 75 000 stron
Pobór energii : 830 W ksero , 725 W druk
Czas wydruku pierwszej strony : 10 sec
Praca w sieci : Tak
Rozdzielczość druku : 1200 x 1200 dpi
Pojemność dysku : 8 GB
Druk dwustronny : Tak
Skanowanie dwustronne : Tak
Skaner kolorowy : Tak
Toner : CE255XD (black) nr 55X

Opis

Przyspiesz procesy i zmień dokumenty w dynamiczne pliki cyfrowe, korzystając z zaawansowanych narzędzi biurkowego urządzenia wielofunkcyjnego. Wszechstronne narzędzia do skanowania, przetwarzania, trasowania i odzyskiwania pozwolą Ci zwiększyć wydajność. Prostsze zarządzanie i wzmocnione zabezpieczenia.Idealne rozwiązanie dla zespołów, które wymagają zaawansowanych funkcji skanowania i trasowania, dokładnej kontroli nad obrazem, intuicyjnego zarządzania procesami i silnej ochrony danych. Niniejsze urządzenie wielofunkcyjne jest łatwe w zarządzaniu i można je z łatwością rozbudować o nowe możliwości i rozwiązania.
Osiągnij przełomową wydajność dzięki najlepszym w swojej klasie opcjom skanowania.

 • Osiągaj szybkie rezultaty dzięki funkcji skanowania dwustronnego i technologii HP EveryPage [1]. Automatycznie usuwaj puste strony.
 • Z łatwością zarządzaj dużymi zadaniami dzięki automatycznemu podajnikowi o pojemności 100 arkuszy [2]. Wprowadzaj dane na dużej, wysuwanej klawiaturze [1].
 • Wykorzystaj dane na więcej sposobów dzięki wbudowanej funkcjonalności OCR i zróżnicowanym opcjom skanowania do urządzeń docelowych. Twórz wyraźne, czytelne obrazy, korzystając z funkcji automatycznej orientacji, automatycznego przycinania, automatycznego cieniowania i automatycznego prostowania obrazu.
 • Podglądaj, edytuj, wstawiaj i usuwaj zeskanowane strony na ekranie. Uruchamiaj procesy poprzez pojedyncze dotknięcie ekranu.

Zwiększ wydajność, korzystając z tego łatwego w użyciu biurkowego urządzenia wielofunkcyjnego.

 • Zarządzaj zadaniami bezpośrednio na urządzeniu wielofunkcyjnym, korzystając z kolorowego ekranu dotykowego HP Easy Select o przekątnej 20,3 cm (8 cali).
 • Uzyskaj wyjątkowe rezultaty, korzystając z opcjonalnego, bardzo pojemnego oryginalnego wkładu z czarnym tonerem HP LaserJet [3].
 • Większa wydajność dzięki możliwości wysyłania zeskanowanych dokumentów bezpośrednio na adres e-mail, faks lub do folderu sieciowego [8].
 • Drukuj ze smartfonu lub tabletu dzięki funkcji HP ePrint [5]. Zapisuj i drukuj pliki bezpośrednio za pośrednictwem łatwo dostępnego portu USB.

Ciesz się wszechstronnymi funkcjami zarządzania i zabezpieczeń.

 • Możesz polegać na wydajnych rozwiązaniach do wdrażania, zarządzania i ochrony urządzeń drukujących używanych w firmie.
 • Zaawansowane opcje szyfrowania pomagają zabezpieczyć ważne informacje — podczas przechowywania w urządzeniu lub przesyłania za pośrednictwem sieci [6].
 • Chroń dokumenty kodem PIN i dodawaj zabezpieczenia poprzez kieszeń do integracji rozwiązań sprzętowych [7].
 • Zwiększenie możliwości środowisk druku w zespołach, dzięki bogatej ofercie rozwiązań pozwalających na łatwą integrację.

Niższe koszty energii oraz mniejszy wpływ na środowisko.

 • Oszczędzaj energię — technologia HP Auto-On/Auto-Off włącza drukarkę, kiedy jej potrzebujesz, i wyłącza, kiedy z niej nie korzystasz [8]. Oszczędzaj energię dzięki technologii Instant-on [9].
 • Skorzystaj z opcjonalnego rozwiązania HP EcoSMART Fleet, aby w łatwy sposób stworzyć i zarządzać polityką i procesami w środowisku druku[10].
 • Zapobieganie marnowaniu papieru: funkcja automatycznego drukowania dwustronnego i drukowanie z PIN.
 • Łatwy recykling oryginalnych wkładów z tonerem HP LaserJet za pośrednictwem programu HP Planet Partners[11].

[1] Dwugłowicowy skaner, wysuwana klawiatura oraz technologia HP EveryPage Technology są dostępne wyłącznie w urządzeniach wielofunkcyjnych HP LaserJet Enterprise M525c.
[2] Automatyczny podajnik dokumentów na 100 arkuszy jest dostępny wyłącznie w urządzeniach wielofunkcyjnych HP LaserJet Enterprise M525c. Urządzenia wielofunkcyjne HP LaserJet 500 MFP 525dn i M525f są wyposażone w automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy.
[3] Wkład z czarnym tonerem HP 55X nie wchodzi w skład zestawu.
[4] Opcjonalnie pojemność 1600 arkuszy. Dodatkowe podajniki na 500 arkuszy należy zakupić oddzielnie.
[5] Wymaga połączenia internetowego z drukarką HP z funkcją dostępu do Internetu i utworzenia konta HP ePrint (lista drukarek, obsługiwanych rodzajów dokumentów i obrazów oraz inne informacje na temat HP ePrint: patrz www.hp.com/go/eprintcenter). Urządzenia przenośne wymagają połączenia z Internetem i obsługi poczty e-mail. Może wymagać punktu dostępu bezprzewodowego. Może wystąpić potrzeba dodatkowego zakupu planów transmisji danych lub zmiany planu taryfowego. Czas druku i szybkość połączenia mogą się różnić. Niektóre drukarki HP LaserJet mogą wymagać aktualizacji oprogramowania sprzętowego.
[6] Urządzenia wielofunkcyjne HP LaserJet 500 M525f i HP LaserJet Enterprise M525c są standardowo wyposażone w wysoce wydajny, bezpieczny dysk twardy HP (o pojemności minimum 250 GB). Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet 500 M525dn jest wyposażone w dysk (o pojemności minimum 8 GB) bez możliwości rozbudowy.
[7] Wykorzystanie rozwiązań stosujących gniazdo do integracji sprzętu może wymagać dodatkowego zakupu.
[8] Technologia automatycznego włączania/wyłączania HP jest uzależniona od drukarki i ustawień; może wymagać aktualizacji oprogramowania sprzętowego.
[9] W porównaniu z produktami o tradycyjnym sposobie utrwalania.
[10] Rozwiązanie HP EcoSMART Fleet należy kupić oddzielnie.
[11] Dostępność programu może być różna w różnych krajach. Obecnie program HP Planet Partners umożliwia zwrot i recykling wkładów atramentowych HP w ponad 50 krajach, terytoriach i regionach w Azji, Europie i obu Amerykach. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.hp.com/recycle, można tam także poprosić o udostępnienie kopert zwrotnych oraz pudeł do gromadzenia wkładów przeznaczonych do zwrotu.
[14] W porównaniu z produktami używającymi tradycyjnego sposobu utrwalania.

Wybierz pakiet dostosowany dla swoich potrzeb

Startowy

2000 stron miesięcznie

Z

Optymalny

5000 stron miesięcznie

Efektywny

10 000 stron miesięcznie

Drukowanie bezpośrednio ze smartfonów i tabletów

Możliwość wydrukowania materiałów bez konieczności otwierania klapy laptopa i bez potrzeby wracania w tym celu do biura potrafi pracownikom zaoszczędzić mnóstwo czasu. Korzystając ze smartfonów, można już nie tylko wykonywać połączenia, pisać i odbierać sms-y...

Chcesz poznać szczegóły oferty ?

Prześlij do nas zapytanie