Wynajem drukarek 3D – Twórz przyszłość z nami

Otus.pl - Wynajem, sprzedaż i serwis urządzeń biurowych

drukarka 3d creality k1c

Usługa wynajmu

Drukarki 3D 

Twórz przyszłość z nami !

Odkryj Nieograniczone Możliwości Nauki i Kreatywności

Czy Twoja szkoła jest gotowa na rewolucję w edukacji? Wynajmij nowoczesne drukarki 3D i wprowadź uczniów w świat innowacji, kreatywności i praktycznej nauki. Druk 3D to idealne narzędzie,
aby te przedmioty były bardziej interaktywne i angażujące.

Wynajem drukarki 3D

Nasza misja

Chcemy, aby każda szkoła miała dostęp do nowoczesnych technologii, które przygotowują uczniów na wyzwania przyszłości. Nasze drukarki 3D to inwestycja w ich rozwój i pasję do nauki.

Nie czekaj! Zainspiruj swoich uczniów do tworzenia i odkrywania nowych możliwości. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o wynajmie drukarek 3D i zaplanować demonstrację w Twojej szkole.

Drukarki 3D

Nasza propozycja

Creality K1C

150 netto / miesięcznie
  • mocny, całkowicie metalowy ekstruder

Wyposażona w mocny, w pełni metalowy ekstruder oraz nowy typ dyszy Unicorn, która łączy w sobie zalety miedzi, tytanu i stali hartowanej. Dzięki wysokiej jakości komponentom, drukarka obsługuje nie tylko standardowe filamenty, ale także te wzmacniane włóknem węglowym. Dodatkowo, wyposażono ją w kamerę AI, która monitoruje proces druku w czasie rzeczywistym. Podobnie jak inne drukarki z tej serii, K1C osiąga prędkość do 600 mm/s, nie tracąc przy tym na jakości druku. Jej pole robocze wynosi 220 x 220 x 250 mm, a kompaktowa konstrukcja umożliwia łatwe umieszczenie urządzenia na biurku, nie zajmując przy tym dużo miejsca.

Dlaczego warto?

Oto kilka powodów, dla których warto rozważyć dzierżawę:

espresso-machine-coffee-cafe

Brak kosztu zakupu

Zakup drukarki 3D może być znaczną inwestycją. Wynajem pozwala na korzystanie z nowoczesnych technologii bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów początkowych.

Brak KosztóW serwisu

Wynajmując drukarkę, unikasz kosztów serwisowania i napraw, które są często wliczone w cenę wynajmu.

Aktualizacja Sprzętu

Technologia druku 3D szybko się rozwija. Wynajem pozwala na łatwą wymianę sprzętu na nowszy model, gdy tylko pojawią się nowe technologie.

Pełna opieka serwisowa

Cena wynajmu obejmuje przegląd, konserwację i serwis sprzętu. W przypadku awarii wymieniamy urządzenie na inne.

Elastyczność rozwiązania

Jeśli będziesz potrzebował wydajniejszej drukarki 3D to możesz wymienić go w ramach naszej umowy na wyższy model

Świetne warunki współpracy

Możliwość skorzystania z oferty na okres próbny i wynajem na krótsze okresy. Brak ukrytych kosztów i proste zasady.

wynajem drukarek.pl mapa Polski pelna
Lokalizacje

Obszar świadczenia usługi wynajmu drukarek 3D

Świadczymy usługi wynajmu drukarek 3D na terenie całej Polski. Najwięcej klientów obsługujemy terenie województwa dolnośląskiego gdzie codziennie odwiedzamy: Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oleśnica, Oława, Dzierżoniów, Zgorzelec, Bielawa, Kłodzko, Świebodzice, Jawor, Polkowice, Nowa Ruda, Lubań, Kamienna Góra, Bogatynia, Strzegom, Jelcz-Laskowice, Złotoryja, Boguszów-Gorce, Ząbkowice Śląskie, Trzebnica, Chojnów, Brzeg Dolny, Chocianów, Pieszyce, Kąty, gmina, Żarów,Twardogóra Szklarska, Gryfów, Żmigród, Piława, Głuszyca, Polanica-Zdrój, Piechowic Piechowice, Przemków, Lubawka, Pieńsk, Stronie, Szczawno-Zdrój, Ścinawa, Lądek-Zdrój, Jaworzyna, Szczytna, Bolków, Bierutów, Jedlina-Zdrój, Karpacz, Kamieniec, Duszniki-Zdrój, Leśna, Olszyna, Nowogrodziec, Zawidów, Świeradów-Zdrój, Mieroszów, Mirsk, Wojcieszów, Prochowice, Niemcza, Węgliniec, Złoty, Wąsosz, Międzylesie, Bardo, Radków, Międzybórz, Świerzawa, Prusice, Wiązów, Lubomierz, Wleń

Twórz z nami przyszłość

Prześlij formularza, odpowiemy w ciągu 2-3h

Aby zapewnić Państwu żądane treści, musimy przechowywać i przetwarzać Państwa dane osobowe.

Otus Sp. z o.o.

Dane rejestrowe:

Godziny otwarcia: