Dzierżawa drukarek i kserokopiarek

Otus.pl - Wynajem, sprzedaż i serwis urządzeń biurowych Wrocław

Usługa wynajmu

Płać Tylko Za Strony Które Wydrukujesz dzięki wynajmowi urządzenia

Wynajmij drukarkę lub ksero i płać tylko za wydruk. W tradycyjnym modelu zakup urządzenia drukującego to dopiero wierzchołek góry lodowej kosztów ponoszonych na druk w firmie. Opłaty za usługi serwisowe, zakup części eksploatacyjnych, tonerów, przestoje w pracy spowodowane awariami to tylko niektóre czynniki wpływające na podniesienie ceny wydruku. 
Usługa Selfprint jest unikalnym na polskim rynku rozwiązaniem, w którym miesięczna opłata za wynajem urządzenia drukującego uzależniona jest od ilości wydrukowanych stron. Brak opłat za zakupu urządzenia, tonerów, części zamiennych , płacenia za serwis i materiały eksploatacyjne.

Przewaga nad leasingiem?

Przede wszystkim niższy koszt i mniej zmartwień – oprócz abonamentu płacisz tylko za papier i prąd, a jeśli będziesz chciał zmienić urządzenie w trakcie umowy to możesz to zrobić bez zbędnych formalności

Drukarki i kserokopiarki

najpopularniejsze urządzenia

Drukarka HP
model LaserJet M605

Pakiet START: 70 zł netto

TONERY + SERWIS W CENIE

Kserokopiarka Kyocera
model ECOSYS M2040dn

Pakiet START: 79 zł netto

TONERY + SERWIS W CENIE

Kserokopiarka Kyocera
model ECOSYS M3145dn

Pakiet START: 149 zł netto

TONERY + SERWIS W CENIE

Kserokopiarka Konica Minolta
model Bizhub 227

Pakiet START: 150 zł netto

TONERY + SERWIS W CENIE

Kserokopiarka Konica Minolta
model Bizhub C227 [kolor]

Pakiet START: 169 zł netto

TONERY + SERWIS W CENIE

Kserokopiarka Konica Minolta
model Bizhub c250i [kolor]

Pakiet START: 249 zł netto

TONERY + SERWIS W CENIE

Wynajem kserokopiarek

Jak do działa?

Dzierżawa drukarek lub wynajem kserokopiarek umożliwia korzystanie z urządzenia bez konieczności jego zakupu. Rozliczenie jest na podstawie wydrukowanych stron. W cenie wynajmu zawarte są wszystkie materiały eksploatacyjne, serwis i przeglądy. Po Twojej stronie jest tylko papier, prąd. W ofercie posiadamy urządzenia takich firm jak HP , Konica Minolta oraz Kyocera. Dzięki temu z pewnością znajdziesz sprzęt odpowiadający Twoim potrzebą i wymaganiom.

Dlaczego warto?

Korzyści z wynajmu drukarek, Kserokopiarek - Wrocław, Warszawa

Dostęp do profesjonalnego urządzenia

Profesjonalny sprzęt drukujący z funkcjami w zależności od wybranego modelu: wydruk w kolorze, skan, faks, druk dwustronny, WIFI.

Lepsza wydajność i komfort pracy

Urządzenia ułatwiają organizację dokumentów oraz zwiększają efektywność pracy biurowej dzięki pracy w sieci i prędkości działania.

Oszczędności na kosztach druku

Sprzęt i wysokość abonamentu dostosowujemy do Twoich potrzeb. Cena najniższego w naszej ofercie abonamentu wynosi 40 zł netto/m-c. Koszty wydruku zaczynają się już od 2 gr./str.

Pełna opieka serwisowa

Cena wynajmu obejmuje przegląd, konserwację i serwis sprzętu. W przypadku awarii wymieniamy drukarkę na inną.

Elastyczność rozwiązania

Jeśli będziesz potrzebował szybszej, bardziej rozbudowanej drukarki lub takiej, oferującej druk kolorowy to możesz wymienić ją w ramach naszej umowy na wyższy model

Świetne warunki współpracy

Możliwość skorzystania z oferty na okres próbny i wynajem na krótsze okresy. Brak ukrytych kosztów i proste zasady.

Lokalizacje

Obszar świadczenia usługi wynajmu drukarek i kserokopiarek

Świadczymy usługi wynajmu drukarek i kserokopiarek na terenie całej Polski. Najwięcej klientów obsługujemy terenie województwa dolnośląskiego gdzie codziennie odwiedzamy: Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oleśnica, Oława, Dzierżoniów, Zgorzelec, Bielawa, Kłodzko, Świebodzice, Jawor, Polkowice, Nowa Ruda, Lubań, Kamienna Góra, Bogatynia, Strzegom, Jelcz-Laskowice, Złotoryja, Boguszów-Gorce, Ząbkowice Śląskie, Trzebnica, Chojnów, Brzeg Dolny, Chocianów, Pieszyce, Kąty, gmina, Żarów,Twardogóra Szklarska, Gryfów, Żmigród, Piława, Głuszyca, Polanica-Zdrój, Piechowic Piechowice, Przemków, Lubawka, Pieńsk, Stronie, Szczawno-Zdrój, Ścinawa, Lądek-Zdrój, Jaworzyna, Szczytna, Bolków, Bierutów, Jedlina-Zdrój, Karpacz, Kamieniec, Duszniki-Zdrój, Leśna, Olszyna, Nowogrodziec, Zawidów, Świeradów-Zdrój, Mieroszów, Mirsk, Wojcieszów, Prochowice, Niemcza, Węgliniec, Złoty, Wąsosz, Międzylesie, Bardo, Radków, Międzybórz, Świerzawa, Prusice, Wiązów, Lubomierz, Wleń

Wynajmij drukarkę

Prześlij formularza, odpowiemy w ciągu 2-3h

Aby zapewnić Państwu żądane treści, musimy przechowywać i przetwarzać Państwa dane osobowe.

Otus Sp. z o.o.

Dane rejestrowe:

Godziny otwarcia: