Drukuj bez wysiłku

Skup się na swoim biznesie i korzystaj z naszego 20 letniego doświadczenia w serwisie urządzeń. Wynajmij drukarkę lub ksero i płać tylko za wydruk.

 

OTUS dzierżawa kserokopiarek
Wrocław, dolnośląskie, opolskie, śląskie

Outsourcing druku

Zakup urządzenia drukującego to dopiero wierzchołek góry lodowej kosztów ponoszonych na druk w firmie. Opłaty za usługi serwisowe, zakup części eksploatacyjnych, tonerów, przestoje w pracy spowodowane awariami to tylko niektóre czynniki wpływające na podniesienie ceny wydruku.

Do kogo skierowana jest usługa ?

Do wszystkich firm które w codziennej pracy wykorzystując urządzenia drukujące. Bez względu na ilość wydruków, dostarczamy nasze urządzenia do firm które drukują kilka oraz kilkaset tysięcy wydruków miesięcznie. Jeśli drukujesz niewiele to ta usługa jest również dla Ciebie.

Jak to działa ?

Dzierżawa drukarek lub kserokopiarek umożliwia korzystanie z urządzenia bez konieczności jego zakupu. Rozliczenie jest na podstawie wydrukowanych stron. W cenie wynajmu zawarte są wszystkie materiały eksploatacyjne, serwis i przeglądy. Po Twojej stronie jest tylko papier, prąd. W ofercie posiadamy urządzenia takich firm jak HP , Konica Minolta oraz Kyocera. Dzięki temu z pewnością znajdziesz sprzęt odpowiadający Twoim potrzebą i wymaganiom. 

 

Serwis do 48h

To nam zależy by urządzenie było sprawne. 

Lub wymiana urządzenia

Jeśli urządzenie ulegnie poważnej awarii wymienimy je na inne.

Dlaczego warto wybrać
współpracę z nami ?

Siedziba OTUS mieści się we Wrocławiu jednak zapewniamy kompleksowy wynajem drukarek i ksero dla firm ogólnopolskich w takich miastach jak : Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Łódź, Kraków, Rzeszów, Katowice, Poznań. Wyposażamy firmy rozpoczynające działalność od małych drukarek biurkowych do dużych kserokopiarek skanujących do 70 stron na minutę.
Brak ukrytych kosztów i proste zasady czyni naszą ofertę wyjątkową. Nie musisz podpisywać skomplikowanej umowy leasingowej.

Nasza umowa ma tylko 3 strony.

 

Korzyści płynące z wynajmu – dzierżawy kserokopiarek czy drukarek

Pełna opieka serwisowa

wszelkie naprawy i wymiana części wykonywane są w cenie opłaty abonamentowej. Gwarantujemy czas reakcji (SLA) w przypadku awarii.

Dostęp do wydajnego urządzenia

możliwość użytkowania zaawansowanego urządzenia bez konieczności jego zakupu.

Elastyczność

Wymień urządzenie na inne w trakcie trwania umowy.

Oszczędności finansowe

Uzyskaj korzyści płynące z drukowania na obu stronach, niski pobór prądu, brak czekania na wydruk.

Planowanie wydatków

Łatwo policzysz koszt wydruku. Nie musisz się obawiać awarii i wzrostu kosztu.

Wsparcie

Zapewnimy Ci wsparcie telefoniczne i błyskawiczny serwis.

Nie martw się o tonery, części i serwis. Po Twojej stronie jest tylko papier i prąd.

Rozliczenie kosztów za wydruki nigdy nie było tak łatwe. Na fakturze znajdziesz dokładne rozliczenie wydruków  i będziesz dokładnie wiedział ile dana drukarka wydrukowała i jaki był to koszt. Nie zaskoczą Cię nagłe awarie lub nieprzewidziane koszty eksploatacji. 

Zapłacisz za tyle stron ile wydrukujesz.

Otrzymaj ofertę na wynajem kserokopiarek

15 + 13 =

Sprawdź, ile możemy zrobić dla Twojej firmy – a gwarantujemy, że zostaniesz z nami na dłużej skupiając się na  rozwoju swojego biznesu. Wiesz o nim wszystko, a my wiemy wszystko o drukowaniu.