Opieka serwisowa drukarek – na co możesz liczyć?

Serwis, wynajem i naprawa drukarek Wrocław

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Wynajem drukarek to wygodne rozwiązanie przede wszystkim dla małych i średnich firm. Dzięki temu łatwiej jest nam zaplanować firmowe wydatki, a sprzęt, który używamy jest naprawdę profesjonalny. Co więcej, podpisując umowę wynajmu zyskujemy o wiele więcej niż przy zwykłym zakupie urządzenia wielofunkcyjnego. Mowa oczywiście o opiece serwisowej. Co prawda, kupując nowe urządzenie dostajemy na nie gwarancję, jednak szybko się ona kończy i może nie obejmować niektórych usterek, które pojawiają się w czasie intensywnego użytkowania sprzętu. Opieka serwisowa w przypadku wynajmu jest całkowicie darmowa i obejmuje wszystkie usterki, jakie można sobie wyobrazić. Jak to wygląda w praktyce?

• Ustawienia
Zadbamy, aby sprzęt, który wynajmiesz idealnie pasował do urządzeń, z których już korzystasz. Sprawdzimy też wymagania techniczne, podłączymy sprzęt i odpowiednio go skonfigurujemy. Nie potrzebujesz do tego nikogo z zewnątrz. Doradzimy również w wyborze papieru, tuszu, tonerów itd.

• Szkolenie
W większości przypadków pracownicy spotykają się po raz pierwszy z tak zaawansowanym sprzętem wielofunkcyjnym. Aby ułatwić z nim pracę gwarantujemy podstawowe przeszkolenie, dzięki któremu można poznać wszystkie możliwości, które daje nam urządzenie. Ułatwi to pracę i pozwoli na pełne wykorzystanie sprzętu. Dodatkowo pod ręką zawsze dostępna będzie dokładna instrukcja użytkowania.

• Pomoc techniczna
W razie jakiegokolwiek problemu można zadzwonić do serwisanta i poprosić go o pomoc. Drukarka zostanie poddana dokładnemu przeglądowi i w razie konieczności naprawiona. Usługa ta jest całkowicie darmowa, a jej koszty są wpisane w umowę wynajmu urządzenia.

• Wymiana
Jeśli nasza drukarka odmówiła całkowicie współpracy, a serwisant musi zabrać ją do gruntownej naprawy, nie zostaniemy z niczym. Gwarantujemy urządzenie zastępcze!

• Konserwacja
Aby nasze urządzenia działały na najwyższym poziomie, staramy się o ich stałe doglądanie. Zlecamy regularne przeglądy urządzeń wielofunkcyjnych, ponieważ wierzymy w jedną podstawową zasadę – lepiej zapobiegać niż leczyć!