Serwis, naprawa niszczarek biurowych

Otus.pl - Wynajem, sprzedaż i serwis urządzeń biurowych

Serwis, naprawa niszczarek

Wysoko wyspecjalizowany personel techniczny zapewnia obsługę na najwyższym poziomie. Nasi technicy posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisie niszczarek co powoduje że naprawa dokonywana jest szybko i sprawnie. Szczycimy się profesjonalizmem i najwyższą jakością obsługi. Posiadamy szeroką gamę części zamiennych do wymienionych urządzeń, zarówno oryginalnych jak i zamienników, co daje naszym klientom możliwość manewrowania kosztami napraw.

Artboard 1
analiza2

Oferujemy usługi diagnostyczne oraz profesjonalny serwis niszczarek Wrocław. Diagnozujemy i naprawiamy niszczarki do dokumentów firm firm EBA, IDEAL, KOBRA, TARNATOR, HSM, REXEL oraz FELLOWES. Jeśli niszczarka przestaje działać poprawnie, nasi technicy będą w stanie zidentyfikować problem i przeprowadzić niezbędne naprawy. Mogą one obejmować wymianę uszkodzonych części, naprawę mechanicznych lub elektronicznych podzespołów, a także usuwanie zatorów, które powstają w mechanizmach tnących.

 

Diagnostyka niszczarek do papieru Wrocław 

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Zapewniamy możliwie jak najkrótszy czas reakcji serwisowej

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Wypełnij zgłoszenie i zapytaj o koszt dojazdu .

Procedura serwisu

Pamiętaj , że jeśli wynajmujesz od nas drukarkę, kserokopiarkę, niszczarkę, lub ekspres, serwis twojego urządzenia jest bezpłatny.

Uzupełniasz zgłoszenie serwisowe

Wypełniasz proste zgłoszenie serwisowe on-line które błyskawicznie do nas trafia.

Weryfikujemy usterkę

Sprzęt przyjęty do serwisu jest diagnozowany tylko pod kątem ustereki zgłoszonej przez klienta. Pełny regulamin usługi dostępny tutaj.

Wyceniamy koszt naprawy i termin

Maksymalny czas naprawy wynosi 14 dni roboczych od daty dostarczenia sprzętu. W przypadku naprawy o szczególnym stopniu trudności lub wymagającej sprowadzenia części, termin naprawy może się przedłużyć po uzgodnieniu z klientem.

Przywracamy działanie urządzenia

Cieszysz się dalszym korzystaniem z urządzenia 🙂

Koszt serwisu

Pamiętaj , że jeśli wynajmujesz od nas niszczarkę serwis twojego urządzenia jest bezpłatny.

Bezpłatnie

0

Dla firm wynajmujących u nas urządzenia

Najczęstsza wycena serwisu

0

90% napraw realizujemy do 200 zł netto.
Powyżej tej ceny konsultujemy się z klientem.

Podstawowa stawka godzinowa

0

W przypadku napraw w siedzibie klienta każda rozpoczęta godzina pracy serwisanta wynosi 100 zł netto.

Formularz serwisowy

Prześlij formularza, odpowiemy w ciągu 2-3h

Aby zapewnić Państwu żądane treści, musimy przechowywać i przetwarzać Państwa dane osobowe.

Otus Sp. z o.o.

Dane rejestrowe:

Godziny otwarcia:

document destruction MJ2YJSY min

Często zdarza się, że użytkownicy niszczarek mają trudności w zidentyfikowaniu problemu, który sprawia, że urządzenie nie działa prawidłowo. W takich przypadkach oferujemy usługi diagnostyczne. Technicy dokładnie sprawdzą urządzenie, identyfikują problemy i proponują odpowiednie rozwiązania. Usługa obejmuje ocenę ogólnego stanu technicznego, aby określić, czy niszczarka do dokumentów wymaga naprawy, czy profesjonalnej konserwacji, dotyczącej przykładowo usunięcia nagromadzonych ścinków papieru oraz czyszczenia.

Wymiana części w niszczarkach Wrocław

Niektóre elementy niszczarek mogą z czasem się zużywać, wówczas urządzenie nie będzie działało prawidłowo, posiadamy dostęp do oryginalnych części zamiennych oraz najwyższej jakości zamienników, do różnych modeli niszczarek. Technicy dokładnie zbadają urządzenie, zidentyfikują uszkodzoną część i dokonają jej wymiany, aby przywrócić niszczarce pełną funkcjonalność.

Jak usunąć zacięcie papieru w niszczarce?

Jednym z najczęstszych problemów, z jakim spotykają się użytkownicy niszczarek, jest zacięcie papieru. Może to wynikać z próby niszczenia zbyt wielu kartek jednocześnie lub z niewłaściwego załadowania dokumentów. Przyczyną problemów może być uszkodzenie noży lub też ich stępienie. W tym przypadku zajmujemy się wymianą elementów tnących, dzięki czemu urządzenie będzie działało prawidłowo. Usuwamy zacięcia w różnych modelach, nasze usługi to naprawa niszczarek Wrocław.

Dlaczego niszczarka się przegrzewa?

Innym częstym problemem jest przegrzewanie się niszczarki. Może to być spowodowane zbyt długim nieprzerwanym użytkowaniem urządzenia lub niedostatecznym chłodzeniem. Problem może dotyczyć zablokowanych otworów wentylacyjnych, problemem może być także niesprawny wentylator. Oferujemy profesjonalną diagnozę oraz serwis niszczarek Wrocław.

Dlaczego niszczarka pracuje zbyt głośno?

Głośna praca niszczarki może być dość uciążliwym problemem. Często wynika z uszkodzenia ostrzy tnących lub nieodpowiedniego smarowania mechanizmu. Zbyt głośna praca niszczarki może wynikać także ze zużycia elementów odpowiedzialnych za podawanie papieru, problemem mogą być przykładowo starte elementy łożysk. W tym przypadku dokonujemy dogłębnej diagnostyki, wymieniamy zużyte części.

Naprawa niszczarek Wrocław

Nieprawidłowo działająca sekcja zasilania może powodować problemy z włączeniem niszczarki lub niespodziewanym wyłączeniem się urządzenia. W tym przypadku konieczna może okazać się diagnoza układu zasilania, prawidłowego połączenia z kablem zasilającym. Jednym z problemów może być usterka zasilania napędu lub też awaria samego silnika.

Zajmujemy się usuwaniem różnego rodzaju usterek, takich jak niewłaściwe rozdrabnianie dokumentów, trudności w opróżnianiu kosza na odpady czy awarie elektroniczne. Usterki w niszczarkach to także nieprawidłowe działanie fotokomórki, niesprawne przełączniki trybu pracy oraz awaria czujnika pokrywy bezpieczeństwa.