Wynajem drukarki zamiast zakupu?

Serwis, wynajem i naprawa drukarek Wrocław

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Mając własną firmę chcecie wyróżniać się na tle konkurencji. Co więcej, chcecie, aby Wasza firma była najlepsza pod każdym względem. Niepodważalną wizytówką profesjonalnej firmy jest sprzęt, z którego korzystają pracownicy. Z jednej strony musi być on funkcjonalny, aby przepływ dokumentów w firmie odbywał się bez problemów. Z drugiej strony ważny jest wygląd, marka i stan urządzeń, które klient widzi w biurze. Dobry sprzęt od razu zostanie dodany do plusów, a gorszy- może przesądzić o powierzeniu spraw innej firmie.

Urządzenia wielofunkcyjne są potrzebne w każdym biurze. Aby działały jak najlepiej trzeba je regularnie konserwować. Czy lepiej zdecydować się na jednorazowy zakup drogiego urządzenia, które weźmiecie na raty, czy może skorzystać z firmy wynajmującej takie sprzęty?

Zakup nowej drukarki jest kosztownym przedsięwzięciem. Zwłaszcza jeśli interesujecie się sprzętem z górnej półki. Jeśli jednak zdecydujecie się na zakup urządzenia wielofunkcyjnego zadbajcie, aby raz w roku sprawdził je serwisant. Oceni on zużycie oraz ogólny stan urządzenia. Wiele firm o tym zapomina!

Coraz popularniejsza jest także opcja wynajmu drukarki. Dzięki temu biuro jest zawsze wyposażone w profesjonalny sprzęt najlepszej jakości, a Wy nie martwicie się o eksploatację, ponieważ jesteście w stałym kontakcie z serwisantem. Koszt wynajmu jest stosunkowo niski, a comiesięczne faktury to wygodny sposób na planowanie firmowych wydatków.

OTUS z doświadczenia:

• CENA
Zdarza się, że firmy nie są gotowe na jednorazowy zakup drogiego urządzenia. Wynajem wydaje się wtedy idealnym wyjściem. Koszt wynajmu rozłożony jest na niski miesięczny czynsz. Dzięki temu jesteście w stanie rozsądnie zarządzać firmowym budżetem. Ponadto nie jesteście narażeni na jednorazowe wydanie dużej kwoty na naprawę zepsutej drukarki. Zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na rozwijanie firmy na innych polach.

• WYGODA

Firmy, takie jak my, posiadają naprawdę wiele urządzeń. Każdy klient może wybrać sprzęt idealny do swoich potrzeb. Ponadto, istnieje możliwość wymiany drukarki na inny model, jeśli spodziewamy się większego zapotrzebowania na druki.

• GWARANCJA
Decydując się na wynajem drukarki korzystacie z pełnej gwarancji. Co to oznacza? W przypadku usterki, naprawa i wymiana uszkodzonej drukarki jest całkowicie darmowa. W czasie naprawy można liczyć na urządzenie zastępcze. Najważniejsze jest jednak to, że macie stały kontakt z serwisantem, który zadba, aby Wasze urządzenie nie ulegało usterkom.

Jeśli macie pytania dotyczące wynajmu drukarek – skontaktujcie się z nami!